Arap Kızı Kremi - Resmi Satış Sitesi 15 TL
Arap Kızı Kremi - Resmi Satış Sitesi 15 TL
Arap Kızı Kremi - Resmi Satış Sitesi 15 TL

Cilt beyazlatma yöntemleri

Cilt beyazlatma yöntemleri Cilt beyazlatma yöntemleri

Özellikle yaz ayları yaklaşırken bayanlar esmer olabilmek adına, bronzlaşmak adına solaryuma girmek de ve güneşlenmektedir. Bu kadar fazla esmer olmaya çalışan bayanlar varken cildini beyazlatmak için uğraşan da bir çok bayan bulunmaktadır. Bayanlar nasıl bronzlaşmak için uğraşıyorlar ise, cilt beyazlatmak adına da uğraşan çok fazla bayan vardır. Bu yazımız da sizlere cilt beyazlatma yöntemleri hakkın da bilgi vereceğiz.

İlk sırada cilt beyazlatma teknikleri arasın da pirinç maskesi vardır. Pirinç maskesi özellikle Hindistan’ da çok fazla tercih edilen bir maske türüdür. Hintli güzeller, güzelliklerini bu maskeye borçlu olduklarını dile getirmektedirler. Çok eski zamanlar dan beri pirinç maskesi bu bölgede kullanılmaktadır.

Limon maskesi de cilt beyazlatıcı olan diğer bir maske türüdür. Bir limonu ortadan ikiye bölerek cildiniz de iyice gezdirin. Bu işlemi gece uyumadan önce yaparsanız sabaha kadar yüzünüz de kalması gerekmektedir. Sabah kalktığınız da yüzünüzü ılık su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Bu işlemi yaptığınız da göreceksiniz ki cildiniz kısa bir süre de beyazlayacak…

 

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Arap Kızı Kremi - Resmi Satış Sitesi 15 TL Arap Kızı Kremi Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Arap Kızı Kremi - Resmi Satış Sitesi 15 TL © 2018
Arap Kızı Kremi - Resmi Satış Sitesi 15 TL Arap Kızı Kremi - Resmi Satış Sitesi 15 TL