Arap Kızı Kremi Ürün Görseli

Maden suyu ile yüz temizleme

Maden suyu ile yüz temizleme  

Maden suyu sadece sizleri serinletmek ve midenizi rahatlatmak ile kalmayıp cilt konusun da da sizlere bir çok faydası bulunmaktadır. Maden suyunu tonik olarak cildinize uyguladığınız da berrak, duru, temiz ve genç bir görünüm sağlayan maden suyu, katkısız ve doğal maddelerin cilt üzerindeki olumlu etkilerini göstermektedir.

Maden suyunu hem içecek olarak kullanabilir hem de cilt bakımı için kullanarak bir çok faydasın dan yararlanabilirsiniz. İçeriğin de bulunan asidik bileşenler sayesin de cilde olumlu etkiler sağlayan maden suyu hem cilt temizliğin de , hem de bakımın da çok önemli bir yer tutmaktadır.

Diüretik özelliği sayesin de böbrekleri çalıştıran ve kanı temizleyen maden suyu cildinizi içeriden de onarmaktadır. İçeriğin de ki karbondioksit gazının cilt gözeneklerini açıcı özelliği bulunmaktadır.

Cildinizi hem rahatlatmak, hem gerginleştirmek, hem de pürüzsüz bir rakam kazandırmak istiyorsanız maden suyun dan mutlaka yardım almanız gerekmektedir. Maden suyu aynı zaman da cildiniz de ki yağı ve kiri temizleyerek, arınma sağlamaktadır.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )